چگونه در GTA Online پول دار شویم !

از زمان عرضه بازی GTA V چیزی در حدود پنج سال می گذرد اما از محبوبیت این بازی به خصوص بخش انلاین ان کاسته نشده است و در حال حاضر نیز بازی بازان زیادی دارد. اگر به دنبال جواب این سوال هستید که چگونه در GTA Online پول دار شویم ؟  ادامه این مطلب را از دست ندهید.

از زمان عرضه بازی هزینه و همچنین تعداد وسایل نقلیه , اسلحه و لباس بازی افزایش چشمگیری داشته است که خرید ان ها در بازی نیز سخت تر شده است. در این مقاله قصد داریم تا بهترین راه هایی که می توان در بازی به سرعت پول دار شوید را به شما معرفی کنیم.

چگونه در GTA Online پول دار شویم ؟

چندین راه متفاوت برای پول دار شدن در بازی وجود دارد که در این مقاله به ان ها اشاره نشده است مانند مسابقه , مسابقه مرگ , ماموریت ها و چندین نوع دیگر موجود در بازی چرا که تاثیر چندانی در پول دار شدن در بازی GTA Online ندارد. اگر چه برای بازی بازانی که به تازگی وارد دنیای این بازی شده اند انجام ان مراحل می تواند لذت بخش باشد اما همانطور که اشاره شد به زمان نسبتا زیادی برای پول دار شدن نیاز خواهید داشت.

در این مقاله سعی شده است تا بهترین راه های موجود برای پول دار شدن در بازی GTA Online را معرفی کنیم اگر چه می توانید ترکیبی از این روش ها را نیز استفاده کنید. اگر به دنبال این سوال هستید که چگونه در GTA Online پول دار شویم روش های گفته شده ی زیر را مطالعه کنید.

شرکت در رویداد های Double money

با شرکت در این رویداد ها می توانید به سرعت در بازی پول دار شوید. شرکت سازنده بازی یعنی Rockstar با قرار دادن این رویداد ها این فرصت را برای باز بازان در هر هفته فراهم کرده است.

سرقت

چگونه در GTA Online پول دار شویم

برای انجام سرقت های موجود در بازی باید اپارتمانی گران قیمت داشته باشید که حداقل دویس هزار دلار باید برای ان پرداخت کنید و همچنین باید سه دوست داشته باشید.

روش انجام سرقت : باید ابتدا به اتاق نقشه خود در اپارتمان گران قیمت خود بروید و سپس یکی از سرقت های موجود را انتخاب کنید. برای انجام سرفت موجود باید مقداری پول به عنوان میزبان بپردازید. سپس از سه دوست خود دعوت کنید و مراحل اماده سازی قبل از سرفت را انجام دهید. پیشتهاد می کنیم که با گروهی مناسب و متشکل از چهار نفر سرقت های موجود در بازی را انجام دهید چرا که زمان انجام سرقت کاهش یافته و همچنین درصد موفقیت ان نیز افزایش می یابد. اگر سرقت های موجود را در حالت سخت انجام دهید و ۴۰ درصد پول را به میزبان و بقیه را به دیگر اعضای گروه اختصاص دهید به هر کدام از اعضا پول به طور مساوی اختصاص می یابد.

سرقت محشر (Doomsday)

برای انجام سرقت محشر باید صاحب کارخانه باشید که تقریبا یک میلیون دلار باید بپردازید و همچنین به یک تا سه دوست نیاز دارید.

روش انجام سرقت محشر : ابتدا وارد اتاق نقشه در کارخانه خود شده و سپس از ماموریت های موجود یکی را انتخاب کنید. مانند ماموریت های سرقت باید مقداری را به عنوان میزبان بپردازید. پس از دعوت از دوستان به انجام مراحل اماده سازی برای انجام سرقت محشر بپردازید و مانند سرقت های دیگر از گروهی با تعداد بیشتر و با توانایی بیشتر مراحل را انجام دهید تا در زمان کمتری مراحل را به پایان بیرید. به طور معمول انجام مراحل با یک دوست پول بیشتری را برای شما به ارمغان می اورد اما انجام مراحل را سخت تر و طولانی تر می کند و همچنین توصیه نمی شود که مراحل اماده سازی را حذف کنید چرا که ارزش ان را ندارد.

چگونه در GTA Online پول دار شویم ؟

محموله ویژه

برای انجام این ماموریت ها به یک دفتر با هزینه یک میلیون دلار و انبار با هزینه ۲۵۰ هزار دلار و یکی از اعضای سازمان نیاز دارید.

روش انجام ماموریت های محموله ویژه : ابتدا سازمانی را به عنوان CEO شروع کنید سپس در کامپیوتر خود در دفتر گزینه محموله ویژه و یا Special Cargo را انتخاب کرده و سپس به تعداد دلخواه محموله ها را خریداری کنید. برای رسیدن محموله ها به انبار خود باید مرحله ای را انجام دهید. تنها می توانید یک محموله در عین حال جابه جا کنید اما پس از قرار دادن ان می توانید بقیه را به انبار منتقل کنید. سپس می توانید با استفاده از لپ تاپ و انجام مراحل تحویل ان را بفروشید. خرید محموله بیشتر می تواند به پول دار شدن شما کمک کند به ویژه اگر دوستانی برای منتقل کردن محموله به انبار خود دارید.

محموله ماشینی

چگونه در GTA Online پول دار شویم

برای انجام این ماموریت ها نیز به یک دفتر و انبار ماشین و همچنین CEO نیاز دارید.

روش انجام ماموریت های محموله ماشینی : ابتدا سازمان را به عنوان CEO اغاز کنید سپس در کامپیوتر خود در دفتر گزینه محموله ماشینی و یا Vehicle Cargo را انتخاب و سپس Source Vehicle را انتخاب کنید. برای انجام این ماموریت ها باید ابتدا ماشینی را سرقت کرده و سپس ان را به انبار خود ببرید و مرحله منتقل کردن ان را انجام دهید. در زمان منتقل کردن ماشین به انبار باید تهایت دقت را کنید چرا که در صورت وارد کردن خسارت به ماشین باید ان را تعمیر کنید. سعی کنید انبار خود را از ماشین پر کنید و سپس به فروش ان ها بپردازید.

چگونه در GTA Online پول دار شویم ؟

محموله هوایی

برای انجام این ماموریت ها باید فرودگاه  و عضو CEO و یا VIP باشید.

روش انجام ماموریت های محموله های هوایی : ابتدا سازمان را به عنوان CEO اغاز کنید سپس در کامپیوتر خود در فرودگاه گزینه Source را انتخاب کرده و سپس نوع ان را نیز انتخاب کنید. برای منتقل کردن ان به فرودگاه خود ماموریتی را انجام می دهید و سپس ان را بفروشید و سعی کنید تنها یک نوع از منابع را منتقل کنید.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*