نگاهی به بازی dying light 2

اولین سری از بازی dying light توانست به موفقیت بسیاری دست پیدا کند و نظر بازی بازان و همچنین منتقدان بازی های رایانه ای را به خود جلب کند و این عوامل باعث شدند تا سازندگان این بازی به فکر ساخت نسخه دوم باشند. در این مقاله نگاهی به پیش نمایش بازی dying light 2 خواهیم انداخت در ادامه با مه همراه باشید.

نسخه اول بازی dying light از جنبه های مختلف توانست موفق ظاهر شود و نسخه دوم بازی بهتر نیز به نظر می رسد. بازی زامبی محور همراه با پارکور و جهانی پویا بازی dying light 2 را از هر بازی زامبی محور دیگری برتر نشان می دهد.

کی می تونم بازی dying light 2 رو بازی کنم؟

بازی dying light 2

در حال حاضر تاریخ مشخصی برای انتشار بازی در نظر گرفته نشده است اما از انجایی که بازی در E3 2018 معرفی و شاهد گیم پلی از ان بودیم پس نباید زمان زیادی به انتشار بازی باقی مانده باشد. همچنین باید شاهد خبرهای مختلفی از بازی در اینده باشیم چراکه هنوز تریلری از بازی در شب به نمایش در نیامده است.

گیم پلی بازی dying light 2 :

گیم پلی بازی دید خوبی نسبت به گیم پلی بازی به بازیبازان می دهد. از نکات مثبت افزوده شده به بازی خطی نبودن بازی است که متناسب با انتخاب های بازیباز تغییر می کند.

داستان بازی dying light 2 :

یکی از نکاتی که در پیش نمایش بازی در E3 2018 شاهد ان بودیم حضور Chris Avellone به عنوان نویسنده بازی بود که اگه بیاد داشته باشید نویسندگی بازی هایی همچون star wars و fallout نیز بر عهده Chris Avellone بود که توانست کمک شایانی به موفقیت ان بازی ها کند. همچنین دیگر افراد خبره در صنعت بازی های رایانه ای در ساخت این بازی نقشی را برعهده گرفته اند تا سری دوم بازی نیز مانند سری اول موفق ظاهر شود.

انتخاب های بازی :

همانطور که اشاره شد یکی از تغییرات بزرگ سری دوم نسبت به سری اول امکان انتخاب از بین چندین گزینه است. یکی از انتخاب هایی که در گیم پلی بازی شاهد ان بودیم امکان انتخاب دوست یا دشمن بودن با یکی از گروه های خلافکار موجود در یازی بود که متناسب با انتخاب بازیباز سرنوشت مردم تغییر می کرد.

جهان بازی چهار برابر جهان سری قبل :

بازی dying light 2

جهان بازی این سری چهار برابر سری قبل است که متناسب با ان جمعیت بازی نیز افزایش یافته است و شاهد تغییر ساختمان ها نسبت به سری قبل هستیم. یکی از نکات مثبت بازی پارکور است که می توان از دیوار و ساختمان ها بالا رفت و همچنین از دست زامبی ها فرار کرد. به گفته ی سازندگان بازی حرکات پارکور بازی نسبت به نسخه قبل نیز افزایش داشته است.

ترکیب کردن اسلحه های بازی :

وقتی صحبت از مبارزه در بازی های اول شخص می کنیم اسان ترین راه مبارزه مستقیم با اسلحه های دستی است. اما انچه که در تریلر بازی شاهد ان بودیم امکان ترکیب کردن اسلحه ها و ساخت اسلحه هایی قدرتمند تر هستیم برای مثال می توانید شوک الکتریکی را با تبر ترکیب کرده و زامبی ها را با برق خشک کنید. به گفته سازندگان بیش از ۵۰ ترکیب جدید وجود دارد که می توان اسلحه های مختلفی را با هم ترکیب کرد. بازی dying light 2 عالی به نظر می رسد اما همچنان باید منتظر حالت شب بازی باشیم.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*