نکاتی که قبل از بازی کردن بازی wow classic باید بدانید!!

بازی World of Warcraft Classic

در این مقاله قصد داریم تا به نکاتی مهم قبل از بازی کردن بازی World of Warcraft Classic بپردازیم تا سفر مهیج تری به دنیای بازی World of Warcraft Classic داشته باشید و از ان لذت ببرید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی World of Warcraft Classic ؟

واقعیت شناخته شده: بازی World of Warcraft پونزسال پیش بازی بسیار متفاوتی بود.

بله ، دقیقاً در صورتی که بلیزارد درد و رنج دوباره انتشار نرم افزارهای قدیمی را در سرورهای مدرن به وجود بیاورد هواداران خشنود که به هیجان زیادی رسیده بودند بازی World of Warcraft Classic یک تجربه کاملا قدیمی در مدرسه است. بسیاری از این ارتباط با گرافیک کم مصرف و بافتهای شکافته است ، اما کلاسیک همچنین عصری را به یاد می آورد که World of Warcraft RPG را در سبک نقش افرینی قرار داد. به عبارتی افراد وقت کمتری را برای جابه جایی بین پرتال ها صرف کنند.

بنابراین اگر بعد از Cataclysm شروع به بازی کردید و برای اولین بار به وانیل وارکرافت بعد از چندین بار رسیدید ، نگران نباشید ، در این مقاله هوای شما رو داریم. من ازوقتی که به یاد دارم در حال بازی wow بودم و منصرف به ادامه بازی نشدم ، من ایده خوبی درباره برخی از چیزهایی که ماجراجویان جوان باید هنگام ورود به آزرووت توجه کنند و کشف کنند که Dungeon Finder آنها از دست رفته است ، می دهم. در اینجا پنج مورد وجود دارد که باید برای بازی World of Warcraft Classic بدانید.

بازی World of Warcraft Classic
جادو!!!

توانایی های کلاس مورد نظر شما بسیار محدود شده است

وقتی برای اولین بار نسخه World of Warcraft را گرفتم ، پالادین رو بازی کردم. آرزو من این بود که به یک جبهه مقدس تبدیل بشیم ، و ارواح را با عذاب الهی به سر جای خود بنشانیم. Paladins به خاطر خدا می تواند زره پوش را بپوشد. فقط یک کلاس دیگر می تواند این را بپوشد. که خوب در ان زمان من در بازی گیر کرده بودم

چند فصل بعد سریع جلو بروید. من بالاخره در سطح ۶۰ هستم ، در اولین انجمن صنفی من ، آماده دریافت قرون وسطایی در ترول های خونخوار در Zul’Gurub هستم. پالادین بزرگتر که مرا به زیر بال خود گرفته است ، می گوید خیلی سریع نیست. به من گفته می شود مقدس را احترام بگذارم. پالادین بزرگ به من گفت كه همه وسایل قدرت خود را برای موارد Intellect و Spirit buffing خرج كنید.و همینطور من نتوانستم گردنبند شفابخش خوبی پیدا کنم ، به این ترتیب من هرچی که داشتم رو با زره چرمی عوض کردم.

امروزه کلاس های World of Warcraft چند وجهی است. Druids قادر به مخزن ، التیام بخش و مقابله با آسیب های طلسم گسترده در اندازه گیری یکسان هستند. اما در سال ۲۰۰۵ ، اگر شما یک دروئید در انجمن صنفی بودید ، شما کاری بیشتر از Spamming Innervate و Restaur انجام نمی دادید. جنگجویان تقریباً منحصراً تانک بودند. میج ها در واقع فراست بودند. شکارچیان اغلب حتی حیوانات خود را نمی توانستند احضار کنند.

پس قبلا از شروع بازی World of Warcraft Classic از کلاس مورد نظر خودتون اطلاع کافی داشته باشید.

حواستون باشه مردم عادی رو نکشید!!

اگه راه بیوفتید و مردم عادی در بازی رو بکشید از افتخار کلی شما کم شده و به بعضی از ویژگی های بازی دسترسی نخواهید داشت پس مواظب باشید شمشیرتون رو به روی کی میکشید.

کمک های اولیه

کمک های اولیه از World of Warcraft در نبرد برای آزرووت برداشته شد. این کار منطقی به نظر می رسید: اساساً در عصری که سلامت بازیکنان در نانو ثانیه ها بازیافت می شود بی فایده بود کمک های اولیه داشته باشیم. اما در وانیلا ، کمک های اولیه یکی از مهمترین دارایی ها هر کسی بهشمار می رفت. شخصیت های شما ضعیف بودند و سلامتی کاراکتر هم مدت زیادی طول می کشید تا دوباره پر شود. بنابراین ، با بالا بردن سطح فعالیت باندهای خود ، توانستید خیلی راحت تر از پس راهزن Defias در وستفال ، بر بیاید.

بازی World of Warcraft Classic

غذا و اب را هدر ندهید

با توجه به اینکه به آرامی منابع شما در وانیلا مجدداً تکمیل می شود ، هر بازیکن موفقی را وادار می کرد تا از سلامتی و فروش غذاهای نوشیدنی خود برای حفظ سلامتی و استخرهای مانا خود جلوگیری کنید. می دانید که میوه فروشی که در اطراف Ironforge قدم می زند چیست؟ یکی که کاملاً دلخواه به نظر می رسد؟ به ما اعتماد کنید ، آنها یک بار هدفشان واقعاً مهم بود.

لول اپ !

امروزه ، وقتی World of Warcraft گسترش می یابد ، Blizzard تمام تلاش خود را می کند تا شما را به سمت بیشترین سطح در اسرع وقت و با بیشترین کارآیی سوق دهد. بله آنها بعضی از مناطق زیبا را ایجاد می کنند ، بله آنها یک داستان خوب را برای شما بازگو می کنند ، اما قسمت بازی این بازی بعد از غواصی نهایی شما اتفاق می افتد. در سال ۲۰۰۴ چنین چیزی نبود. بلیزارد ۶۰ سطح بازی با آنها داشت و آنها اطمینان حاصل کردند که روند کار کند است. تقریباً یک سال طول کشید تا من به لول ۶۰ رسیدم.

امیدواریم از بازی World of Warcraft Classic لذت ببرید.

توضیحات بیشتر

بهترین بازی های جهان باز

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*