معرفی بازی assassins creed origins

معرفی بازی assassins creed origins

بعد از دو سال وقفه از انتشار سری جدید assassins creed شاهد عرضه نسخه جدیدی  از بازی به نام origins هستیم که توانسته نظر منتقد ها و همچنین بازیکنان را جلب کند. بازی assassins creed origins توسط شرکت Ubisoft Monteral ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است. برای خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

یکی از تغییرات بازی نسبت به سری های گذشته قدم گذاشتن ان در محیطی تازه و البته پر از شن است. بازی در شهر تاریخی مصر جریان دارد که نسبت به سری های قبل از وسعت و جزییات بیشتری برخوردار است.

طبق روال این سری داستان بازی حول محوریت assassins ها می چرخد که برای صلح و پایان جنگ با templar ها می جنگند که در این سری شخصیت اصلی بازی Bayek نام دارد.

اگر نگاهی گذرا به بازی assassins creed origins بیندازیم متوجه تغییرات چشمگیری در زمینه ی گیم پلی خواهیم بود. در این بازی بر خلاف سری های قبل بازی باز می تواند علاوه بر اسب سواری با شتر نیز به جست و جو و کاوش محیط بازی بپردازد. شرکت سازنده بازی به شتر بسنده نکرده و عقابی به نام senu به بازی افزوده تا با ان بتوان دشمن را شناسایی و علامت گذاری کرده تا راحت تر بتوان ان ها را از پای در اورد.

اسلحه های موجود در بازی assassins creed origins متنوع تر و با سیستمی متفاوت در مبارزه طراحی شده اند که از این نظر نیز بازی موفق ظاهر شده است. اسلحه ها بر سه اساس اسیب سرعت و مسافت رتبه بندی شده اند که با پیشرفت در بازی به این سه فاکتور برای اسلحه های جدید افزوده می شود. هوش مصنوعی دشمنان هم در حد خوبی قرار دارد و می تواند بازی باز را راضی نگه دارد.

طراحی محیط بازی نیز همانند صدا گذاری در حد مناسبی قرار دارد و محیط طوری طراحی شده است که هم میتوان با مخفی کاری و هم با مبارزه مستقیم بازی را پیش برد.

و در اخر بازی که توانسته نمره های خوبی از منتقدین و بازیبازان کسب کند لایق چندین بار به پایان رساندن را دارد.

نظر شما درباره ی بخش های متفاوت بازی چیست؟ ان را با ما در میان بگذارید.

Nvidia یا Amd ؟

View Results

Loading ... Loading ...

 

1 نظر

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*