بهترین لپ تاپ گیمینگ – مارچ ۲۰۱۸

در سال های اخیر لپ تاپ ها پیشرفت بسیار خوبی داشته اند و به سمت هرچه سبک تر و باریک تر می روند. در این میان افرادی هستند که علاقه خاصی به لپ تاپ گیمینگ دارند چرا که می توانند در هرجایی و مکانی به گیم بپردازند. در این مقاله سعی شده است تا بهترین لپ تاپ های گیمینگ این ماه را به شما عزیزان معرفی کنیم. برای مشاهده ادامه مقاله به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

در سال های اخیر با معرفی کارت گرافیک های قوی و کم مصرف شرکت Nvidia مساله داغ کردن و افزایش دمای لپ تاپ ها تا حدودی کاهش پیدا کرده است. سری دهم کارت های گرافیکی Nvidia علاوه بر مصرف کم دارای سرعت هسته بیشتر و دمای خروجی کمتر نسبت به سری گذشته است و در حال حاضر این امکان فراهم شده است تاکارت های گرافیکی قوی مانند GTX 1060 و GTX 1070 را در لپ تاپ ها قرار داد و از قدرت حداکثری ان ها استفاده کرد.

از این پس با تکنولوژی جدید Nvidia با قربانی کردن مقداری از کارایی می توان از مصرف برق کم تری برخوردار شد. همچنین صفحه نمایش لپ تاپ ها در حال نزدیک شدن به صفحه نمایش های دسکتاپی است که دیگر رزولوشن ۱۴۴۰P و یا ۴K محدودیتی برای لپ تاپ ها به شمار نمی اید.

بهترین لپ تاپ گیمینگ :

لپ تاپ گیمینگ

ویژگی های مثبت :

  • سخت افزار با کارایی بالا و سازگاری قطعات با یکدیگر
  • استفاده از تکنولوژی G-Sync در صفحه نمایش
  • قیمت متناسب با قطعات

ویژگی های منفی :

  • عمر باتری ضعیف

لپ تاپ Asus ROG Strix GL502VS بهترین لپ تاپ گیمینگ برای اکثر کاربران می باشد چرا که توانسته سخت افزار با کارایی و سازگاری بالا را با هم ترکیب کند. این لپ تاپ جزو دسته لپ تاپ های ۱۵ اینچی است که می تواند تجربه خوبی را در رزولوشن ۱۰۸۰P به کاربر القاء کند و همچنین این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند ان را به هر مکانی حمل کند. این لپ تاپ از کارت گرافیک قدرتمند GTX 1070 بهره می برد که می تواند بازی ها را با کیفیت مناسبی تا چند سال ارائه کند. در کنار این کارت گرافیک قدرتمند از سی پی یو نسل هفتم اینتل یعنی Intel Core i7-7700HQ و ۱۶GB بهره می برد. اما شاید نقطه ضعف این لپ تاپ عمر باتری ان است که اگر در حال بازی کردن نیز نباشید تا دو یا سه ساعت بیشتر جوابگوی شما نیست که دلیل عمده ی ان استفاده از کارت گرافیک GTX 1070 می باشد و در اخر باید به قیمت این لپ تاپ اشاره کرد که چیزی در حدود ۱۶۹۹ دلار است.

 

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*