بهترین بازی ها در سبک فضایی !

با وجود سبک های متفاوت بازی های رایانه ای مانند ترسناک استراتژی شبیه ساز شوتر اول و یا سوم شخص سبک فضایی نیز طرفداران خاص خودش را دارد. در این مقاله با بهترین بازی ها در سبک فضایی که همین الان می توانید بر روی رایانه های شخصی خود بازی کنید با شما هستیم. برای خواندن توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یکی از ارزوهای همیشگی بشر سفر به سیاره ها و کهکشان های دیگر است که با علم امروز نیز تحقق این ارزو دشوار به نظر می رسد. اما شاید بتوان با محیطی مجازی به فضا و دیگر نقاط ان سفر کرد.

Homeworld Remastered Collection

بهترین بازی ها در سبک فضایی

بازی Homeworld Remastered Collection یکی از بهترین بازی ساخته شده در سبک فضایی است که در سال ۲۰۱۵ منتشر و توسط Gearbox Software به زیبایی بازسازی شد. در این بازی شاهد جنگ های تاکتیکی با تعداد زیادی کشتی هستیم که می توانید ان ها را مدیریت کنید و به جنگ دیگر کشتی ها بروید. این بازی بر روی رایانه های شخصی به روز می تواند به خوبی عمل کرده و زیبایی فضا و نقاط ان را به خوبی به بازی باز منتقل کند.

 Surviving Mars

بهترین بازی ها در سبک فضایی

بازی  Surviving Mars یکی از بازی منتشر شده در سال ۲۰۱۸ می باشد که توسط Haemimont Games روانه بازار شده است. داستان بازی اینگونه بیان می شود: “انسان زمین را ترک کرده و به دنبال جهانی دیگر به مریخ سفر می کند ایا انسان می تواند بر روی سیاره جدید دوام اورد ؟ ” بازی با کنترل تعداد کمی از شهروندان شروع می شود که رفته رفته با افزایش تعداد شهروندان نیاز های ان ها از جمله اکسیژن و الکتریسیته نیز افزایش می یابد که باید با مدیریت خود از پس مشکلات برایید چرا که نبود ان نیاز ها در مریخ برای هر شهروندی به منزله مرگ است.

Elite Dangerous

بهترین بازی ها در سبک فضایی

بازی Elite Dangerous نیز یکی دیگر از بازی های زیبا در سبک فضایی است که توسط Frontier Developments ساخته و منشر شده است. در این بازی کل کهکشان در دستان شماست و می توانید به هر نقطه از این کهکشان سفر کنید. بازی با کشتی ساده ای شروع شده و به شما این اجازه را می دهد تا سرنوشت خود را خود رقم بزنید. ایا شما به غارت دیگر کشتی ها می پردازید ؟ و یا تنها به کاوش کردن کهکشان می پردازید ؟ این یکی از زیبایی های بازی Elite Dangerous است که به شما اجازه می دهد که انطور که مناسب می دانید به تجربه بازی بپردازید.

EVE Online

بهترین بازی ها در سبک فضایی

اگر به دنبال بازی با سبک جنگ فضایی و همچنین به دنبال رقابت با دیگر بازیکنان هستید به شما بازی EVE Online را پیشنهاد می کنیم. بازی که در سال ۲۰۰۳ توسط CCP Games ساخته و منتشر شد. در این بازی صد ها کشتی با یکدیگر به رقابت پرداخته و به کاوش محیط بازی می پردازند. بازی EVE Online می تواند تجربه ای فراموش نشدنی را از جنگ فضایی به شما ارائه کند.

 EverSpace

بهترین بازی ها در سبک فضایی

وقتی در بازی EverSpace بمیرید و به تجربه دوباره بازی بپردازید می توانید با پولی که بدست اوردید به ارتقای کشتی پرداخته و ان را برای مبارزهای بعدی قدرتمندتر سازید. با افزایش قدرت کشتی می توانید به نقاط دیگر فضا سفر کرده و نقاط کشف نشده را کشف کنید و نباید از Game Over شدن در این بازی زیاد ناراحت شوید چرا که می توانید با کشتی قدرتمندتری پا به فضا بگذارید و دشمنان را از پای در اورید.

سری Mass Effect

بهترین بازی ها در سبک فضایی

و اما شاید در این لیست سری Mass Effect بهترین بازی ها در سبک فضایی باشد که تجربه های لذت بخشی در خارج از زمین را می تواند به بازی باز ارائه دهد. اگر تا به حال در بازی های رایانه ای به عنوان Captain Picard کشتی های خود را مدیریت نکرده اید باید نتیجه گرفت که یکی از بهترین بازی ها در سبک فضایی را از دست داده اید. بازی ۲ Mass Effect ساخته شده توسط استدیو  BioWare و منتشر شده در سال ۲۰۱۰ می باشد که توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. در این بازی از ازادی عمل بسیار برخوردار هستید و می توانید به نقاط مختلف کهکشان ها سفر کرده و همچنین با بیگانگان به مبارزه بپردازید. در سبک فضایی سری Mass Effect می تواند یکی از بهترین تجربه ها را به بازی بازان القاء کند.

Alien: Isolation

بهترین بازی ها در سبک فضایی

بازی Alien: Isolation ساخته شده توسط استدیو Creative Assembly که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. داستان بازی برگرفته از فیلمی ترسناک و علمی تخیلی است که در سال ۱۹۷۹ ساخته شده است و می تواند تجربه ای ترسناک از مبارزه با بیگانگان در فضایی دیگر را به بازی بازان القاء کند. بازی ۱۵ سال پس از رخدادهای فیلم به وقوع می پیوندد که شخصیت اصلی بازی یعنی Amanda Ripley به دنبال ناپدید شدن مادرش به دنبال او می گردد. بازی برخلاف سری قبل خود گیم پلی بر محوریت مخفی کاری دارد که به هرچه ترسناک تر شدن بازی می پردازد. بازی در زمان عرضه توانست به یکی از بهترین بازی ها در سبک فضایی تبدیل شود و نقد های مثبتی از منتقدان دریافت کند که این نکات به بازی شایستگی تجربه دوباره را می دهد.

No Mans Sky

بهترین بازی ها در سبک فضایی

بازی No Mans Sky یکی از وسیع ترین و بهترین بازی ها در سبک فضایی است که برای کاوش تمام نقاط ان به وقت زیادی نیاز دارد و صد البته که ممکن است هنوز هم نقاطی برای کاوش وجود داشته باشد. بازی در سال ۲۰۱۶ توسط استدیو Hello Games در سبک ماجراجویی و بقا ساخته و منتشر شده است. تمرکز بازی بر چهار موضوع کاوش بقا مبارزه و مبادله کالاست. بازیکنان می توانند به ۱۸ سیاره موجود در بازی سفر کرده و ان ها را کاوش کنند همچنین قابلیت ارتقاء کشتی و وسایل موجود در بازی بوسیله پولی که در بازی کسب می کنید وجود دارد. بازی No Mans Sky نیز می تواند تجربه لذت بخشی را از کاوش در فضا به بازیکنان القاء کند.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*