بهترین بازی های pc در حال حاضر!! چی بازی کنم ؟

بهترین بازی های pc

در این پست قصد داریم تا بهترین بازی های pc در حال حاضر را به دوستان گیمر معرفی کنیم.بازی هایی که در حال حاضر تعداد بازیکن بسیاری دارند. پس در ادامه پست با ما همراه باشبد.

در این لیست بهترین بازی های pc را که اکنون بازی می کنیم ، می بینید – بازدیدهای اخیر از تک نفره، بازی های ورزشی و چند کلاسیک مدرن که باعث بهبود هرلیستی می شود. ما به عنوان نسخه بازی های جدید ، حذف موارد دلخواه قدیمی و جایگزینی آنها با آخرین وسواس های خود ، ما این لیست را به روز خواهیم کرد. ما به جای یک لیست در حال گسترش که به عمق گذشته می رسد ، ما در حال پاسخگویی عملی به این سوال هستیم: “بهترین بازی های pc در حال حاضر کدوم بازی ها هستند؟”

خب به طور خلاصه بازی های زیر پیشنهاد میشن

 • Rainbow Six Siege
 • CS:GO
 • Apex Legends
 • Telling Lies
 • Anno 1800
 • Dicey Dungeons
 • Baba Is You
 • Teamfight Tactics
 • The Division 2
 • Observation
 • Warframe
 • Slay the Spire
 • Sekiro : Shadows Die Twice

بازی های سبک شطرنج جدیدترین ایده است که Valve و Riot به سرعت بازی های خود را منتشر می کنند: Dota Underlords at Valve ، و Teamfight Tactics در پرتاب League of Legends. هر دو جالب هستند.

Remnant: From the Ashes : یک تیراندازی چند نفره که با برخی از لبه های خشونت در اینجا و آنجا که با دوستان مناسب می تواند یک انفجار باشد. اسلحه ای وجود دارد که زنبورها را شلیک می کند ، اگر این به شما کمک کند تا شما را متقاعد کند.

و اما بهترین بازی های pc (رقابتی)

بهترین بازی های pc
Thunder

Apex

Apex Legends یکی از بهترین بازی بتل رویال است که هم اکنون در دسترس است. نقشه فوق العاده است ، سیستم ارتباطی “پینگ” چیزی است که هر FPS باید از اینجا به بعد داشته باشد ، اسلحه ها و حرکت بسیار سرگرم کننده است (بدون دیوار کشی ، اما تپه های کشویی بسیار عالی است) ، و این بازی رایگان است و هیچ کاری ندارد. به جز هزینه برای لوازم آرایشی. این بازی مورد نظر ما از Respawn نیست ، اما خوشحالیم که اینجا است.

بهترین بازی های pc
Lion

Rainbow Six Siege

پسر عموی جذاب تر Counter-Strike. این بازی ممکن است فاقد تشخیص دقیق ضربه و پاکیزگی CS: GO باشد ، اما این یک FPS در دسترس تر و مدرن تر است که به زمان هوشمندانه و هماهنگی کار تیمی به اندازه هدف می پردازد. منحنی یادگیری Siege نتیجه تمام مطالب (شخصیت ها ، اسباب بازی ها ، نقشه های دقیق و اسلحه ها) است که از دسامبر سال ۲۰۱۵ به آن اضافه شده است ، اما در نهایت خود را پیدا می کنید که در حال انتخاب اپراتورها ، نقاط نقشه و نقش هایی هستید که با آنها راحت هستید. یوبی سافت همچنان به حمایت از Siege می پردازد و چهار نسخه اصلی در سال را به همراه اصلاحات منظم حذف می کند.

بهترین بازی های pc
Watch Is Over

Overwatch

بلیزارد با شخصیت های رنگارنگ Overwatch و دنیای روشن و فراگیر ، دنیای تیراندازهای قهرمان تیم محور را به نحوی کاملاً جدید روانه بازار کرد. تیم های شش نفره وظیفه تانک، DPS ، و شفا دهنده را برای نبرد بر سر اهداف دارند ، نه فقط چه کسی می تواند بیشترین کشتارها را بدست آورد. این یک بازی است که در صورت نیاز به کار تیمی ، پاداش می گیرد. و با انتخاب بازیگران در حال انتخاب ۲۷ قهرمان ، شخصیتی وجود دارد که می تواند تقریباً در هر سبک بازی متناسب باشد.

بهترین بازی های pc
Build Or Die

Fortnite Battle Royale

آنچه به عنوان یک تقلید از PUBG شروع شده است به تیرانداز عرصه نسل Minecraft تبدیل شده است. سیستم ساختمان Fortnite به یک هدف خوب و چشم انداز معماری پاداش می دهد ، شلیک گلوله های جنگ رویال از مراتع سبز تا آسمان خراشهای بدست آمده در یک دقیقه. Fortnite با به روزرسانی های مکرر از Epic Games که اسلحه ها ، تله ها ، ابزارها و پوسته های جدیدی را معرفی می کنند ، به راحتی می توانید قیمت پذیرش را داشته باشید و حتی در این صورت ، به ارزش زمان لازم برای تسلط بر چنین سیستم ساختمانی کم نظیر و نامنظم است.

چندین نکته برای تازه کارهای بازی فورتنایت

بهترین بازی های pc
Aim

PlayerUnknown’s Battlegrounds

۱۰۰ فرد امیدوار قاتل به جزیره ای متروکه می چسبند و هر اسلحه و مهماتی را که می توانند پیدا کنند ، می گیرند و با مرگ می جنگند. بشویید و تکرار کنید. اگرچه این مفهوم جدید نبود (PlayerUnknown خود مسئول چندین حالت و حالت های بتل رویال است) ، PUBG ژانر نبرد رویال را به پدیده ای تبدیل کرده است که امروزه در آن قرار دارد. PUBG به عنوان یک تیرانداز سوم یا شخص اول ، واقع بینانه تر و کمتری نسبت به Fortnite دارد. خوشحالی این است که چگونه بازیکنان را وادار به حرکت و خطرات می کند به عنوان یک قیف همیشه در حال کاهش میدان بازی که بازیکنان را به سمت یکدیگر بازماند تا اینکه یک برنده از صدمات صعود کند. هر لحظه از هر بازی سیل تصمیمات مهمی است که می توان تصمیم گرفت و هر یک از آنها – حتی یک فرد جزئی – می تواند به عذاب شما منجر شود.

بهترین بازی های pc
گل برای ماشین ابی!!

Rocket League

بهترین و تنها سنتز هاکی و فوتبال از آنچه می توانید با ماشینهای جنگی موشکی بازی کنید. در جایی که اکثر اسکورت ها به جادوگری یا جادوگر از بالا به پایین کلیک می کنند تکیه می کنند ، Rocket League همه فیزیک و سرعت است. به عبارت ساده تر ، شما سعی می کنید با یک اتومبیل توپ فوتبال غول پیکر را به گل تبدیل کنید. اما اتومبیلها می توانند پرش کنند ، بچرخند و به محض آویز شدن از آن پرواز کنند (که مدتی طول خواهد کشید). حتی بعد از گذشت سه سال ، بازیکنان Rocket League هنوز در حال ابداع حرکات و ترفندهای جدید هستند – اگر سقف مهار مهارت وجود داشته باشد ، هنوز کسی آن را ندیده است. اولین بازی های شما احتمالاً بسیار ناخوشایند خواهد بود زیرا یاد می گیرید که هدایت کنید و به عقب برگردید و سوار بر دیوارها شوید ، اما از آنجا که در هر زمان معین بازیکنان جدید زیادی وجود دارد و همچنین حالت های تمرینی و مسابقات رباتها ، شما هنوز هم می توانید بلند شوید. تا حتی اگر دیر وارد صحنه می شوید سرعت بگیرید. توجه داشته باشید که در حالی که می توانید Rocket League را با ماوس و صفحه کلید بازی کنید و برخی از بازیکنان خوب نیز این کار را انجام می دهند ، بیشتر یک دسته بازی را ترجیح می دهند.

خب امیدوارم که از پست بهترین بازی های pc لذت برده باشید. خوش باشین و گیمی.

توضیحات بیشتر

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*