بهترین بازی های جهان باز

در سال های اخیر شاهد افزایش محبوبیت بازی های جهان باز هستیم که با توجه به این موضوع ساخت بازی ها نیز در این ژانر افزایش یافته است. یکی از عواملی که باعث محبوبیت سبک جهان باز شده است ازادی عملی است که بازی باز در اختیار دارد چرا که می تواند هر گوشه از محیط بازی را کاوش کند. در ادامه با سایت گیم و سرگرمی فراگیمز همراه باشید تا سری به بهترین بازی های جهان باز بزنیم.

Assassins Creed :Origins

بهترین بازی های جهان باز

جدیدترین نسخه این سری یعنی Origins توانست به یکی از موفق ترین نسخه Assassins Creed تبدیل شود. جهان بازی دازای مکان هایی زیبا و با جزئیات است که مصر را به زیبایی به نمایش می گذارد. شهرهای بازی دارای شهروند کشاورز کارگر و سرباز است و همچنین طبیعت وحشی موجود در بازی که با استفاده از پوست ان ها می توان قدرت و سلامتی شخصیت اصلی بازی را افزایش داد. بعد از گذراندن تقریبا ۳۵ ساعت در بازی برای به پایان رساندن مراحل اصلی بازی همچنان مکان های ناشناخته و مراحل فرعی فراوانی وجود دارد که این ویژگی ها این بازی را به یکی از بهترین بازی های جهان باز تبدیل کرده است.

برای خواندن توضیحات تکمیلی و معرفی بازی کلیک کنید.

Kingdom Come : Deliverance

بهترین بازی های جهان باز

شاید بازی Kingdom Come : Deliverance به دلیل وجود باگ های فراوان به مزاج بعضی از بازی بازان خوش نیاید اما می تواند تجربه تاریخی خوبی را به بازی بازان ارائه کند. اما یکی از نکته های مثبت بازی توجه به برخی جزئیات از جمله : صدا زدن نام شخصیت اصلی بازی در صورت بالا بودن شهرت توسط مردم و همچنین تمایل صحبت کردن بیشتر مردم با شخصیت اصلی بازی در صورت حمام کردن و ….

بازی Kingdom Come : Deliverance می تواند تجربه تاریخی از یک بازی جهان باز را به بازی باز ارائه دهد.

برای خواندن توضیحات بیشتر و معرفی بازی کلیک کنید.

Forza Horizon 3

بهترین بازی های جهان باز

بازی Forza Horizon 3 ساخته شده در سبک مسابقه ای است اما این بازی تنها در این سبک نیست چرا که دارای جهانی بزرگ با تعداد زیادی مسابقه خیابانی است و می تواند بازی باز را تا ساعت ها با ماشین های فراوان موجود در بازی سرگرم کند. بازی Forza Horizon 3 یکی از بهترین بازی های در سبک مسابقه ای است که تجربه ان برای علاقه مندان به این سبک ضروری است.

Grand Theft Auto 5

بهترین بازی های جهان باز

 

بازی Grand Theft Auto 5 اخرین نسخه ساخته شده توسط شرکت Rockstar است که توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. جهانی با جزئیات فراوان و وسعتی وسیع که با گذراندن ساعت ها در بازی هنوز جای کاوش در محیط بازی وجود دارد. و اما بخش انلاین بازی که هنوز از محبوبیت بالایی برخوردار است و شاهد اپدیت های مختلفی برای بخش انلاین بازی هستیم و قطعا می توان این بازی بزرگ را نیز جزو لیست بهترین بازی های جهان باز قرار داد.

برای مشاهده کد های تقلب بازی Grand Theft Auto 5 کلیک کنید.

The Witcher 3 : Wild Hunt 

بهترین بازی های جهان باز

بازی The Witcher 3 : Wild Hunt در سبک نقش افرینی است که توانست به عنوان سومین سری از سری بازی های The Witcher به یکی از بهترین بازی های جهان باز تبدیل شود. بازی از مکان های بسیار زیبایی برخوردار است که شما را وادار می کند تا از بازی کردن دست برداشته و به تماشای محیط بازی بپردازید. در این بازی می توانید ساعت ها به کشتن هیولاها پرداخته و یا  Gwent بازی کنید که یکی از بهترین Mini Game های بازی های رایاته ای است. ویژگی های خوب بسیار این بازی ان را به یکی از بازی های موفق شرکت Cd Project Red تبدیل کرده است.

 Assassins Creed : Black Flag

بهترین بازی های جهان باز

سری Assassins Creed همواره مورد توجه بازی بازان بوده است و سری Black Flag که توانست مکانیزم جدیدی در گیم پلی بازی های رایانه ای ایجاد کند که همان استفاده از کشتی و فتح بوسیله ان می باشد. بازی از شهرهای نسبتا کوچکی برخوردار است اما کمتر بازی می تواند لذت فتح کشتی و یا فتح لنگرگاه را به خوبی Black Flag به بازی بازان القاء کند. و همچنین استفاده از سلاح گرم که به لذت بخش تر کردن بازی کمک شایانی کرده است.

Metal Gear Solid 5

بهترین بازی های جهان باز

و اما بازی Metal Gear Solid 5 که یکی از بهترین بازی ها در سبک مخفی کاری است که توسط استدیو Kojima و شرکت Konami ساخته شده است. در این بازی بازی باز می تواند دشمنان را بیهوش کرده و از ان ها به عنوان سرباز خود استفاده کند و یا ان ها را یکی یکی از پای در اورد. این بازی نیز یکی از بهترین بازی ها در سبک جهان باز است که ازادی عمل زیادی را به بازی باز در روند بازی می دهد.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*