بهترین اسلحه ها در بازی fortnite

بازی fortnite به تازگی توسط استدیو Epic Games برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر شد و توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. محبوبیت این بازی نیز مانند Battleground روز به روز در حال افزایش است. پس اگر به دنبال موفقیت در این بازی هستید ادامه مطلب را از دست ندهید.

داستان بازی fortnite :

بازی از زمانی اغاز می شود که ۹۸ درصد جمعیت کره ی زمین ناگهان ناپدید می شوند و دو درصد باقی مانده نیز خود را در بی نظمی و هجوم بیگانگان می یابند که در این میان بازماندگان باید با ساخت پایگاه هایی و جمع اوری منابع سعی کنند تا زمین را به حالت اول خود بازگردانند.

در حالتی که بازی را خریداری کرده باشید دو حالت بازی کردن برای شما فعال می شود که یک حالت Fortnite Battle Royale و دیگری نیز Save The World نام دارد که در این حالت می توانید در محیط بازی کاوش کنید و به جمع اوری منابع و اسلحه ها و مبارزه با بیگانگان بپردازید. با انجام مراحل و ماموریت های بازی , توانایی ها و ویژگی های مختلفی کسب می کنید که به افزایش لول شما در بازی کمک می کند.

در بازی fortnite می توانید حتی بدون شلیک یک گلوله و یا تنها با استفاده از نارنجک و هفت تیر مرحله های بازی را بگذرانید اما شاید بدون حرفه ای بودن در بازی کمی سخت به نظر برسد.

در بازی fortnite برای پیروزی در Royale نیاز به بهترین اسلحه ها دارید. در این مقاله سعی شده است تا بهترین اسلحه ها برای موفقیت در بازی معرفی شود.

چگونه بهترین اسلحه را انتخاب کنیم ؟  

متعادل سازی منابع

در بازی fortnite جمع اوری منابع و اسلحه های مناسب از جمع اوری بهترین اسلحه های موجود در بازی مهم تر به نظر می رسد و باید اسلحه خود را طوری انتخاب کنید که در هر فاصله ای مناسب باشد برای مثال شاید استفاده از شات گان در فاصله کم بسیار کارامد باشد اما همین اسلحه در فاصله های بیشتر کارایی خود را از دست می دهد. در بازی می توانید تا ۵ منابع داشته باشید که می تواند همگی اسلحه باشد و یا ترکیبی از اسلحه های میانبرد با منابع موجود در بازی باشد.

به سبک خودتان بازی کنید.

در بازی fortnite می توانید با انواع اسلحه با دشمن مبارزه کنید برای مثال می توانید با شات گان و شلیک یک گلوله دشمن را از پای دراورید اما اگر تیر به هدف نخورد تا چند ثانیه باید منتظر شلیک بعدی باشید. در بازی این اجازه را دارید تا به هر روشی که بیشتر مناسب شماست بازی کنید.

بهترین شات گان در بازی fortnite :

شات گان ها اسلحه های بسیار کارامدی در فاصله های کم هستند به طوری که با شلیک یک گلوله می توانید دشمن را از پای دراورید. شات گان های موجود در بازی به سه دسته pump , tactical و heavy تقسیم می شوند.

بازی fortnite

شات گان های pump اسیب زیادی را وارد می کنند اما سرعت شلیک پایینی دارند شات گان های tactial نیز از قدرت کمتر و سرعت شلیک بیشتری بهره می برند و شات گان های heavy نیز چیزی میان دو نوع دیگر قرار دارند. شات گان های pump و tactical را راحتر در بازی می توان پیدا کرد و هر کدام نیز می توانند معمولی , غیر معمولی و یا کمیاب باشند. اگر در بازی موفق به گرفتن یکی از شات گان های pump و tactical کمیاب شدید لازم نیست تا ان را با شات گان heavy عوض کنید چرا که می توانید اسیبی مانند شات گان heavy با سرعت بیشتر وارد کنید. شاید این سوال برای شما هم پیش امده باشد که از کدام نوع شات گان استفاده کنیم ؟ در جواب این سوال باید گفت که بستگی به نوع بازی کردن شما دارد که کدام نوع را انتخاب کنید. اگر هدف شما پیروزی در نبرد های تک به تک باشد قطعا استفاده از شات گان pump می تواند انتخاب مناسب تری باشد چرا که می توانید با یک تیر به سر دشمن او را از پای در اورید. اما اگر می دانبد که شلیک های زیادی را از دست می دهید شات گان tactical می تواند گزینه مناسب تری باشد چرا که سرعت شلیک بیشتری دارد.

در بازی fortnite انتخاب های دیگری مانند SMG و تپانچه برای فاصله کم وجود دارد. تپانچه با خفه کن نیز از اسلحه های قوی در بازی به شمار می اید اما شاید در فاصله های متوسط انتخاب بهتری باشد چرا که از اسیب کمتری نسبت به شات گان ها برخوردار است. SMG ها نیز از محبوبیت بالایی برخوردار هستند اما شاید بیشتر بتوان از ان ها تا پیدا کردن اسلحه قوی تر استفاده کرد.

بهترین اسلحه ی میانبرد در بازی fortnte :

بازی fortnite

اسلحه SCAR یکی از بهترین اسلحه های موجود در بازی در حال حاضر به شمار می اید. از این اسلحه می توان در همه ی فاصله ها استفاده کرد و مهم نیست که دشمن در نزدیکی و یا دور از شما باشد. یکی دیگر از اسلحه های میانبرد که می تواند تا یافتن SCAR به شما کمک کند Burst-Fire نام دارد که از اسیب کمتری نسبت به SCAR برخوردار است اما می تواند بسیار کارامد باشد. اما اگر از ایجاد سرو صدا خوشتان نمی اید می توانید از تپانچه به همراه خفه کن استفاده کنید چرا که اسیبی مانند اسلحه های میانبرد وارد می کنند با این تفاوت که صدایی از شلیک شما شنیده نمی شود.

بهترین اسلحه دوربرد در بازی fortnite :

اسلحه bolt-action یکی از بهترین اسلحه های دوربرد به حساب می اید. با این اسلحه می توانید با یک شلیک به سر دشمن را از پای دراورید. در ابتدای بازی استفاده از اسلحه های دوربرد اتوماتیک می تواند به هدف گیری شما کمک شایانی کند چرا که ممکن است نتوانید با یک شلیک دشمن را از پای دراورید. تیروکمان نیز می تواند برای بازی بازان علاقه مند به مخفی کاری گزینه مناسبی باشد چرا که اسیب زیادی را بدون ایجاد صدا وارد می کند. اسلحه های کمیاب می توانند اسیبی تا ۵۰ درصد بیشتر نسبت به دو نوع دیگر موجود در بازی وارد کنند پس از جمع اوری ان ها غافل نشوید.

همچنین در بازی منابعی برای افزایش سلامتی و محافظت وجود دارد که با استفاده از ان ها می توانید از پیروزی در Royale مطمئن تر شوید.

امتیاز بدهیدامتیاز بدهیدامتیاز بدهیدامتیاز بدهیدامتیاز بدهید (3 رای ها, میانگین: 3٫67 از 5)
Loading...

2 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*