چندین نکته برای تازه کارهای بازی فورتنایت

بازی فورتنایت

تنها بعد از ده ماه از انتشار بازی فورتنایت بخش بتل رویال ان توانست به موفقیت بزرگی در جذب بازی باز دست یابد و همچنین بعد از انتشاز بازی برای کنسول های مختلف از جمله گوشی های همراه همچنان به محبوبیت این بازی افزوده می شود. برای خواندن بیشتر در مورد بازی فورتنایت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اگر از گذشته با بازی های بتل رویالی اشنایی داشته باشین راحت تر می تونین با بخش بتل رویال بازی فورتنایت ارتباط برقرار کنید اما همچنان تفاوت هایی بین این بازی و بازی های دیگه وجود داره. شاید بپرسین چه تفاوتی وجود داره؟ یکی از تفاوت های اساسی این بازی توانایی ایجاد دیوار و پناه گاه در حین بازی برای محافظت از خود می باشد که نقطه تمایزی بین این بازی و بازی های دیگر ایجاد می کند.

اولین صحنه ای از بازی فورتنایت که با اون مواجه میشیم چیه؟

بازی فورتنایت
اتوبوس پرنده !

در بازی فورتنایت شما و ۹۹ بازی باز دیگر به جزیره ای برده میشین که اخرین تیم و یا بازی بازی که در بازی زنده بمونه برنده بتل رویال میشه. اگر چه ممکنه در نگاه اول این بازی با بازیی مثل Pubg مشابه نگاشته بشن اما تفاوت هایی خاص در بازی فورتنایت باعث شده تا این بازی تجربه ای متفاوت رو اراِئه بده و اینکه بدونین چه موقعی شلیک کنین و کی در کاور بمونین در بازی بسیار مهمه.

مقاله های کمی در مورد اموزش بازی فورتنایت وجود داره که در این اموزش سعی شده است تا نکات مورد نیاز برای شما بازی بازان ارائه بشه.

انتخاب منطقه مناسب و دوری از بازی بازان دیگر

همونطور که گفته شد همراه با ۹۹ بازی باز دیگر از اتوبوسی به بیرون انداخته می شوید پس سعی کنید منطقه ای را انتخاب کنید که کمتر بازیکنی ان منطقه را انتخاب می کند. اولین کاری که در بازی باید به دنبال ان باشید یافتن اسلحه است و اگر همچنین در این بازی تازه کار محسوب می شوید بهتر است که از دیگر بازیکنان دوری کنین. معمولا اسلحه ها در ساختمان ها پیدا می شوند پس سعی کنین منطقه ای رو انتخاب کنین که ساختمان های کمتری در ان وجود دارد و همچنین از مناطق شهری بازی دوری کنین چرا که توجه اکثر بازیکنان به انجاست. هدف شما باقی ماندن در بازی و در اخر برنده شدن بتل رویال است پس سعی کنین از درگیری در امان باشین و اجازه بدین دیگر بازیکنان از خجالت هم در ایند.

بزرگترین دشمن شما در بازی فورتنایت = طوفان

مثل Pubg بازی فورتنایت نیز دارای مناطقی اتفاقی به نام طوفان هستند که بیرون از این مناطق ابرها باعث صدمه زدن و در نتیجه بازنده شدن شما در بازی می شود که رفته رفته در وسعت این مناطق کم می شود تا بازیکنان راحت تر در طول بازی یگدیگر را پیدا کنند. پس سعی کنین که بیرون از این دایره ها نمونین.

منابع را در همان ابتدا جمع کنین

بازی فورتنایت
موظب پشت سر باش !

وقتی که در جزیره رها میشین تنها تبرتون هست که به دادتون میرسه. می تونین با اون به مبارزه با دیگر بازیکنان برین اما قطعا به کارامدیه اسلحه های دیگر نیست. عمده استفاده این تبر در جمع اوری منابع و تخریب ساختمان هاست به ویژه جمع اوری چوب درختان. در شروع به تخریب دیوارها و ساختمان ها و جمع اوری چوب کنین چرا که در طول بازی می تونه شما رو زنده نگه داره.

بسازین !

با تعداد چوب هایی که جمع کردید زمان اون میرسه تا از منابع و چوب ها استفاده کنین. سعی کنین که به سیستم ساخت و ساز بازی عادت کنین چرا که خیلی به کارتون میاد. این نکته رو در نظر بگیرید که ساخت و ساز باعث ایجاد سرو صدا هم میشه که باعث میشه توجه دوستان گرامی در بازی بهش جلب بشه! استفاده از چوب باعث ساخت و ساز سریع تر و در عوض مقاومت کمتر نسبت به اهن میشه ولی اکثر مواقع استفاده از چوب مناسب تر به نظر میرسه.

مراقب ساختمان های بقیه باشین !

همون طور که در بازی پیش میرین ممکن هست که به ساختمان هایی که توسط بقیه بازیکنان ساخته شدن بر بخورین که خوشبختانه از فاصله دور قابل شناسایی هستن اما وقتی که نزدیکشون میشین باید مراقب باشین چرا که منتظر گذر شما هستن. توصیه میشه که تنها اگه اسلحه قوی دارین به مبارزه با بازیکنان درون پناهگاه برین در غیر اینصورت کار سختی رو پیش رو دارین !

بهترین اسلحه ها در بازی fortnite

ویکی پدیا

1 نظر

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*