انسان شدن !! معرفی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

در بازی Ancestors: The Humankind Odyssey شاهد چگونگی تغییر شامپانزه ها به گونه ی انسان خواهیم بود که ایده ی جدیدی در صنعت بازی های رایانه است برای معرفی بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey ؟

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey یک بازی زنده ماندن شخص سوم است که توسط استدیو Panache Digital Games ساخته شده و توسط بخش خصوصی منتشر شده است. در تاریخ ۲۷ اوت سال ۲۰۱۹ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد و قرارهست تا در دسامبر ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شود. در این بازی ، بازیکنان یک سلسله میمون ها را کنترل می کنند و وظیفه دارند از بقای آن در آفریقای ماقبل تاریخ اطمینان حاصل کنند و تکامل آن را سرعت ببخشند. این اولین بازی پاتریس دزیلتس از زمان انتشار بازی Assassin’s Creed: Brothers است.

گیم پلی

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey یک بازی بقا است که از دید سوم شخص بازی می شود. در بازی ، بازیکنان عضو یک قبیله میمون را کنترل می کنند و باید سلامت شخصیت بازیکن را با خوردن ، نوشیدن و خوابیدن کنترل کنند. بازی در یک جنگل آفریقایی آغاز می شود ، دنیای آزاد مملو از تهدیداتی از جمله شکارچیان مانند پرندگان غول پیکر و گیاهان مسموم. بازیکنان می توانند از هر درختی در جنگل بالا بروند، اگرچه شخصیت بازیکن در صورت سقوط ، استخوان هایش می شکند. با پیشرفت بازیکنان ، مناطق جدیدی برای بررسی بازیکنان باز می شود.

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

وقتی میمون مکانهای جدیدی را کشف می کند یا توسط شکارچیان شکار می شود ، به وضعیت “ترس” وارد می شود که با یافتن orbs درخشان نور می توان بر آن غلبه کرد ، وگرنه به حالت هیستری فرو می رود. در حالی که جهان خطرناک است ، میمون ها می توانند از حواس خود برای گوش دادن به صداهای مختلف ، مانند یک شکارچی ، یک عضو قبیله گمشده یا یک فرد خارجی استفاده کنند که می تواند در قبیله بازیکن استخدام شود. اولیا می توانند از هوش خود برای مشخص کردن مکان موارد مختلف مورد علاقه استفاده کنند و اکتشافات جدیدی از قبیل شناسایی مواد غذایی یا ابزار جدید را انجام دهند. همچنین که بازیکنان به کشف های جدید خود می پردازند ، میمون ها باهوش تر و تواناتر می شوند و مهارت های جدیدی مانند استفاده از برگ برای ساخت خانه و گیاهان دارویی برای بهبود خود باز می شوند. اگر شخصیت بازیکن بمیرد ، بازیکنان به کنترل یک عضو قبیله دیگر تغییر می کنند. اگر همه اعضای قبیله بمیرند ، اصل و نسب منقرض می شوند و بازیکنان باید بازی را دوباره شروع کنند.

خب که چی مثلا؟

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

هدف بازیکن اطمینان از زنده ماندن قبیله میمون است زیرا به تدریج تکامل می یابد و به گونه ای جدید تبدیل می شود. با بزرگ شدن طایفه ، بازیکنان می توانند مانند سایر شخصیت ها مانند شیرخواری ، بزرگسال ، پیر و مادر که فرزند خود را حمل می کند به بازی بپردازند. هرچه قبیله به آرامی گسترش می یابد ، شخصیت بازیکن می تواند کارهای اجتماعی مانند تماس با اعضای قبیله را برای شکار با هم انجام دهد.هنگامی که میمون در حال خواب است ، بازیکنان می توانند با توسعه سیستم عصبی میمون ، که به عنوان یک درخت مهارت عمل می کند ، توانایی های جدیدی را باز کنند. این مهارت ها ، مانند توانایی استفاده از هر دو دست و ایستادن به حالت ایستاده ، تکامل را سرعت می بخشد. هنگامی که میمون ها تحت تکثیر قرار می گیرند ، مهارت های باز شده به نسل های بعدی منتقل می شوند.این بازی ۴۰ تا ۵۰ ساعت طول دارد و تحول قبیله را در طی هشت میلیون سال نشان می کند.

نتیجه گیری

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey ایده ی جدیدی را دارد اما تنها برای چندین دقیقه می تواند شما را سرگرم کند چرا که مجبورید کارهای تکراری انجام دهید.

در زیر می توانید بخش هایی از بازی را ببینید.

بیشتر بخوانید.

امتیاز بدهیدامتیاز بدهیدامتیاز بدهیدامتیاز بدهیدامتیاز بدهید (به نوشته امتیاز بدهید)
Loading...

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*